Article 2021-06-22 20:53:33

क्रागुजेभाकका शिक्षाकर्मीहरूको संघले विधवदान, जून २ Vid मा उक्त शहरको सैन्य परेडमा उपस्थित हुनका लागि शिक्षकहरूलाई उनीहरूले निम्त्याएको मूल्यांकनलाई „कानूनले निषेध गरेको उद्देश्यका लागि बच्चाहरूलाई दुर्व्यवहार गर्ने” भन्यो।

क्रागुजेभ्याकको स्कूल प्रशासनबाट प्रिन्सिपललाई पठाएको पत्रमा प्रतिक्रिया व्यक्त गर्दै संघले एक विज्ञप्तिमा भन्यो कि शिक्षकहरूले यसलाई हल्कासाथ राख्नु भनेको अप्रिय छक्क परेको थियो।

„महामारीको साथ स्थितिको कारण, कक्षा १ 15 सम्मका विद्यार्थीहरूको समूहमा विभाजन, दूर शिक्षा, प्रियजनहरूको बिरामी… यो स्कुल बर्ष पर्याप्त तनावपूर्ण थियो, पहिले विद्यार्थीहरूको लागि र त्यसपछि शिक्षकहरूको लागि, ताकि यस प्रकारको परिचालन भयो। अनावश्यक मात्र होईन, तर कानूनले निषेधित उद्देश्यहरूको लागि बच्चाहरूको लाजमर्दो दुरुपयोगद्वारा। योजना गरिएको घटनाको महत्त्वमाथि प्रश्न नगरी, शिक्षाविद्हरू यो वा यस्तै प्रकारको परेडहरूमा आउनुपर्ने बाध्यतालाई स्वीकार गर्दैनन्, र विशेष गरी „विद्यार्थी र उनीहरूका अभिभावकहरूलाई परेड अनुसरण गर्न तयार पार्दैन।” तपाईंले हामीलाई प्रदान गर्नुभएको शिक्षामा हामीले यत्तिको दक्षता प्राप्त गर्न सकेनौं, ”संघको क्रगुजेभ्याक बोर्डले भने।

युनियनले आफ्ना विद्यार्थीहरुलाई जुन २ 28 मा स्कूलको पुस्तक र प्रमाणपत्र वितरण गर्न, काम र अध्ययनमा असाधारण नतिजाका लागि राम्रा योग्य पुरस्कारहरू प्रदान गर्न र उनीहरूलाई रमाइलो र खुशीयाली छुट्टी दिन भन्यो।

„हामी केहि स्कूलहरुमा हाम्रा सहकर्मीहरुलाई भन्दैछौं, जसले इ-मेलमा आफ्ना विद्यार्थीहरुलाई सैन्य परेडमा भाग लिने जिम्मेवारी लजाउँदै अगाडि बढाइरहेका छन्, बेवास्ता गर्न। तिनीहरूका अभिभावकहरूले त्यस्ता भेलामा उपस्थित हुनुको आवश्यकता वा महत्त्वको आकलन गर्न दिनुहोस्। „यदि त्यहाँ क्रागुजेभ्याकमा सैन्य परेडमा शिक्षक उपस्थित हुनुपर्दछ भनेर आवश्यक आदेशहरू छन् भने, यदि अस्वीकृत हुने खतरा छ भने, क्रागुजेभाकका शिक्षक संघले प्रत्येक सहयोगीलाई कानूनी मात्र नभई प्रत्येक अन्य आवश्यक सुरक्षा प्रदान गर्नेछ,” राष्ट्रपतिले हस्ताक्षर गरेको बयानमा भनिएको छ। । संघ Ljiljana Miletić।

Feed