Article 2021-06-22 15:40:04

बाँधमा संविधान घटाएर सहरको तटमा ताल बनाइएको थियो। यसले एक नुहाउने मौसमको शुरुवातका लागि सर्तहरू सिर्जना गर्‍यो। यस धेरै लोकप्रिय स्थानमा असंख्य आगन्तुकहरू तातो गर्मीका दिनहरू तालमा चिसो हुने बित्तिकै हुने स्थितिमा हुनेछन्।

फोटो, अभिलेख

– सब भन्दा महत्त्वपूर्ण कुरा के हो भने पानीको लामो समय विश्लेषणका कारण एससी „मालाडोस्ट” नजिकको पौंडी पोखरीमा पानी तेस्रो कक्षाको हो र वर्तमान कानून अनुसार पौडी खेल्नका लागि प्रयोग गर्न सकिन्छ र मनोरन्जन हामी नुहाउने क्षेत्रमा पानीको गुणस्तर र शुद्धता निरन्तर अनुगमन गर्नेछौं र मान्यता प्राप्त तथा अधिकृत प्रयोगशालाहरूको माध्यमबाट पानी विश्लेषणहरू गर्नेछौं। मैले टिप्पणी गरें कि तालमा पौडी खेल्ने पोखरीको तुलनामा फरक छ, त्यसैले म हाम्रा आगन्तुकहरूलाई सावधान हुन र उनीहरूको आफ्नै र अन्य पौडी खेल्नेहरूको सुरक्षाको पनि ध्यान दिन आग्रह गर्दछु। हामीले एक उद्धार र चिकित्सा सेवा प्रदान गरेका छौँ, त्यसैले म विश्वास गर्दछु कि सफल नुहाउने मौसम हाम्रो अगाडि छ – एससी „मालाडोस्ट” का निर्देशक मिलो स्टेभानीले भने।

फोटो, स्क्रीनशट

बिहान १० देखि pm बेलुका beach सम्म र एसिसी „मालाडोस्ट” बाट शहर बीचको आधिकारिक कार्य घण्टा सम्झना गराउँछ कि त्यो अन्तरालमा, उद्धार र चिकित्सा सेवाले आफ्नो भाग गर्दछ।

स्रोत, SC „Mladost”


Feed