Article 2021-06-22 14:46:39

बच्चाहरूको लागि सुन्दर वातावरणमा, Teofilović परिवार आधिकारिक रूपमा आज हाम्रो शहर मा एक नयाँ पूर्वस्कूली संस्था खोलियो, „oliarolija” १२० बच्चाहरूको लागि आवास क्षमताको साथ।, यो अकाकको मेयरको कार्यालयबाट घोषणा गरिएको थियो।

„अरोलिजा” को मालिकको रूपमा, राडो टेओफिलोभियले उद्घाटन समारोहमा औंल्याए, हाम्रो कान्छो सँगी नागरिकलाई वातावरण र स्टाफ उपलब्ध गराउन पाउनु ठूलो खुशीको कुरा हो जुन तिनीहरूलाई दिनहुँ खुशी बनाउँदछ।

– „जादू” हाम्रो बच्चाहरुका लागि महत्वपूर्ण छ, तर सम्पूर्ण समुदायको लागि पनि। टेफोलोभिले भने, हामी शिक्षा मन्त्रालय र विशेष गरी इजक शहरप्रति कृतज्ञ छौं। उनले औंल्याएझैं सम्पूर्ण परिवारको काम र प्रयासबिना परिणामहरू यत्तिको सफल हुने थिएनन्, यो घोषणा मा भनिएको छ।

– टेओफिलोवीहरू कसरी सफल परिवारले इजकका बच्चाहरूको लागि शीर्ष सर्तहरू सिर्जना गर्न सक्दछन् भन्ने उदाहरण हुन्। आधुनिक र कार्यात्मक सुविधा, अपवादात्मक अवस्था, व्यवस्थापन र कर्मचारीहरू बीचको व्यावसायिक सम्बन्ध १२० केटी र केटाहरूका लागि नयाँ घर हुनेछ – नयाँ संस्थाको रिबन काट्ने र यसको कामको आधिकारिक सुरूवात भएको चिनाउने Miračak मिरोस्लाव पेटकोभियाका सहायक मेयरले भने। „जादू सुरु हुन सक्छ” वाक्यको साथ।

पेटकोभियसले औल्याए कि Čaakak शहरले जहिले पनि बच्चाहरूको विकास र स्वस्थ हुर्कनको लागि रोज्ने सबैलाई सहयोग प्रदान गर्दछ।

चा ग्लास

फोटो: क्याकाक मेयरको कार्यालय

Feed