Article 2021-06-22 13:08:15

मोटोक्रसमा सर्बियाई प्रतिस्पर्धीहरूले १ag वर्षको ब्रेक पछि आइतबार, जुन २०, जाग्र्रेब नजिकको साभस्की मारोफ ट्र्याकमा आयोजित क्रोएसियाली ओपन च्याम्पियनशिपमा प्रदर्शन गरे। कक्षा MH1 र MH2 मा रेस पहिलो पटक अल्पे एड्रिया चैम्पियनशिपको लागि स्कोर भयो।

क्रोएशियामा सर्बियाई ड्राइभरहरू

अत्यन्त कडा प्रतिस्पर्धामा, हाम्रो र क्रोएसियाई प्रतिनिधिहरू बाहेक, बिह र स्लोभेनियाका ड्राइभरहरूले प्रदर्शन गरे र एसाकका मानिसहरूले ईर्ष्यालु स्थानहरू प्राप्त गरे। वुजाजी एमएक्स 65 65 कक्षामा पाँचौंमा थिए भने एलेक्सा मिलोसाभल्जेवीले एमएक्स 85 85 कक्षामा छैठौं स्थान पाए। मिलन वुकाजलोवीć दशौंमा छन्, र वुक ड्रमनाक एमएच २ कक्षामा ११ औं स्थानमा छन्। ती दुई मध्ये अल्पे एड्रिया भ्रमणमा सातौं र आठौं स्थान छ।

अलेक्सा मिलोसाभल्जेभिक
मिलान Vukajlović
Vuk Ćajić
Vuk Drmanac

सर्बियाली राष्ट्रिय टोलीले यस प्रतियोगितामा टीम स्ट्यान्डि secondमा दोस्रो स्थान पायो।

फोटो: Dejan तोडोसिजेभिक

V. D


Feed