Article 2021-06-22 02:00:00

मंगलबार, जून २२, २०२१

विदेशी पर्यटकहरू बेलग्रेडमा फर्केका छन्, होटलहरू 70० प्रतिशत भन्दा बढी पूर्ण छन् र दश पन्ध्र दिनहरूमा हामी आशा गर्दछौं कि हामी यस संकट भन्दा पहिले जस्तो हुनेछौं। बेलग्रेड जीवनमा फर्किरहेको छ, त्यसैले म सन्तुष्ट छु, किनकि मैले यी सबै महिना बेलग्रेड बन्द नगर्न प्रयास गरेको छु, डिप्टी मेयर गोरन भेसीले भने।

उनले टिभीमा पाहुनालाई सम्झाए कि उसले बेलग्रेडको लागि काम गरिरहेको थियो र यी सबै महीनाहरुमा जीवन जीउनको लागि।

– म खुसी छु कि हाम्रो शहर एकदम चाँडै सामान्यमा फर्कियो, यो पर्यटकले भरिएको छ, होटेलहरू भरिएका छन्। र यदि हामी बन्द भएमा, हामीलाई सामान्यमा फर्कनको लागि केहि महिना लाग्नेछ। भियना पर्यटनबाट टाढा छ, र तपाईं अझै त्यहाँ पर्यटकको रूपमा जान सक्नुहुन्न। म सँधै जीवन फिर्ता लिने पक्षमा छु र म सँधै यसको लागि वकालत गर्नेछु – भेसीले भने।

टिभी हेप्पीमा पाहुनाको रूपमा भेसीले सम्झाए कि जब सबैभन्दा ठूलो दुविधा भयो, उनी बेलग्रेड पूर्ण रूपमा बन्द गर्ने विरुद्ध थिए, किनभने उनलाई थाहा थियो कि यसको आर्थिक परिणामहरू के हुन्छ, र जसमाथि उनलाई प्रायः हमला गरिएको थियो।

– बेलग्रेडमा महामारी विज्ञान स्थिति धेरै राम्रो छ। आज, हामी पुन: खण्डित c० प्रतिशतको संख्या भन्दा बढी हुनेछौं। हिजोसम्म, हामी 49 .8। Percent प्रतिशतमा थियौं, आज हामी 69 2,, 59 1१ मानिसहरुको संख्यामा छौं जुन पुनः खण्डन गरियो। हाम्रो योजना जून मा पुन: inated००,००० को संख्यामा पुग्ने थियो। आज हामी percent० प्रतिशत नाघ्छौं, र सायद भोलि हामीसँग 700००,००० रिभिसिकेसन हुनेछ। जब यो खोपका मानिसहरुको कुरा आउँछ, हामीले .4२..4 प्रतिशत नाघ्यौं, जुन 29 29 २ 8, २११ मानिस छन् – भेसीले भने।

उनले थपे कि युवा जनस among्ख्याको बीचमा मतदाता स .्ख्या कम छ, र ination। बर्ष भन्दा बढी उमेरका नागरिकहरूका लागि खोपको प्रतिशत 81१.११ प्रतिशतले बढी छ।

– यदि तपाइँ जो मुकुट छ र जो केही स्वास्थ्य कारण को लागी खोप लिन अनुमति छैन जोड्नुभयो भने, हामी शाब्दिक रुपमा 60० बर्ष भन्दा पुरानो सम्पूर्ण जनस protected्ख्या सुरक्षित गर्यौं। अब हाम्रो प्राथमिकता १ 18 देखि years० वर्ष पुरानो जनसंख्या हो – Vesić निर्दिष्ट गरीएको छ।

उनले घोषणा गरे कि धेरै चाडहरु गर्मी को समयमा आयोजित हुनेछ।

– हामीले बेलेफबाट शुरू गरेका थियौं, हामीसँग open 46 ओपन-एयर थिएटर प्रदर्शनहरू थिए, वर्ग, सडकमा र के महत्त्वपूर्ण छ, प्रदर्शन नागरिकहरूका लागि निःशुल्क हुनेछ। थप रूपमा, जुलाई १ 15 देखि अगस्त १ from सम्म 50० कन्सर्टहरू शहरमा आयोजना हुनेछन्। यी कन्सर्टहरू हुनेछन् जहाँ युवा गैर-स्थापित कलाकारहरू प्रस्तुत हुनेछन् ताकि नागरिकहरूले क्लासिकल संगीत, जाज, पप, चट्टानहरूमा रक, सडक, शहरी जेबमा सुन्न सक्षम हुनेछन्। खुला हावामा children’s० भन्दा बढी बच्चाहरूका घटनाहरू हुनेछन् र हामी कसरी बेलग्रेडका जनतालाई यसको willण तिर्नेछौं – भेसिएल निष्कर्षमा।

Feed