Article 2021-06-22 02:00:00

मंगलबार, जून २२, २०२१

बेलग्रेड को मेयर प्रो। डा। जोरान राडोोजिकले भने कि बेलग्रेड शहरले राजधानीमा आगामी उच्च तापक्रमको बारेमा नयाँ सावधानी अपनाएको छ।

– हामीले आउँदो केही दिनमा हाम्रो प्रतीक्षा गरिरहेका उच्च तापक्रमका कारण नयाँ सावधानी अपनाएका छौं, जुन मंगलवार, जून २२ देखि शुक्रवार, जून २ 25 सम्म। बेलग्रेड शहरले सहरमा छ वटा स्थानमा पिउने पानी ट्या tan्की स्थापना गर्दैछ। थप रूपमा, यी उपायहरूले बाहिर काम गर्ने सार्वजनिक कम्पनीहरूमा कामदारहरूको काम प्रक्रियाको संगठनलाई जनाउँछ, ताकि उनीहरूलाई दिनको तातो भागमा स्फूर्ति पाउन सकिन्छ – बेलग्रेडका मेयर प्रो। डा। Zoran Radojicic।

आज जस्तो पिउने पानीको इनार ट्राग रिपब्लिक – टीसी „स्टेक्लेन्याक”, बेलग्रेड फेयरमा karuarica को दिशामा, ज़ेलेनी भेनिकामा, Vuk स्मारकको नजिकै, नयाँ बेलग्रेड नगरपालिका नजिक, अर्थात् अर्को चक्करमा हुनेछ। नगरपालिका भवन Zemun, सार्वजनिक यातायात टर्नटेबलको नजिक, कारा दुआना स्ट्रीटको अन्तमा। उक्त ट्याks्की जुन २२, २ 23, २ 24 र २ on जुनमा बिहान 8 देखि साँझ 8 बजे सम्म उल्लेख गरिएको स्थानमा अवस्थित हुनेछन्, Radojicic औंल्याए।

– म जोड्न चाहन्छु कि हामीले पछिल्लो तातो दिनमा गल्लीहरू धुने समय पनि सरेका छौं। दिनको तातो ठाउँहरूमा, सडकहरू ताजा हुनेछन्, अत्यधिक उच्च तापक्रमको प्रभावहरूलाई कम गर्नका लागि – राडोोजिकले भने।

मेयर राडोोजिकले विशेष गरी बेलग्रेडका नागरिकहरूलाई अपील गरे र उनीहरूलाई थप सावधान रहन आग्रह गरे, किनकि बेलग्रेड तटहरू फेरि खोलिएको छ, जहाँ ठूलो संख्यामा आगन्तुकहरू आशान्वित छन्।

– म नागरिकहरुलाई उनीहरुका एयर कन्डिसनको शुद्धता जाँच गर्न पनि आह्वान गर्दछु किनकी, दुर्भाग्यवस, हामीले हालै हाम्रो राजधानीमा धेरै आगोहरू देखेका छौं। हिजो, आगलागीले शहरको नगरपालिकाको जेवेददराको एक आवासीय भवनमा खराब एअर कन्डिशनरको कारण र अघिल्लो अवधिमा स्टानोजा ग्लावास स्ट्रिट, साथै नयाँ बेलग्रेडमा मिल्तिन मिलानकोभिक बोउलेभर्डमा आगलागी भयो। भाग्यवस, यी आगोमा कोही पनि घाइते भएनन्। डिजेन्डरका कारण दुई फायर फाइटरलाई अस्पतालमा भर्ना गरिएको थियो जब जावेददारामा आगो बुझाए पछि उनीहरु अहिले स्थिर अवस्थामा छन्। यी सबैको कारणले गर्दा, म फेरि एकपल्ट सबै नागरिकलाई अपील गर्दछु कि सुरक्षा र स्वास्थ्यको लागि सबै कुरा अझ बढी सावधानी र जिम्मेवारीका साथ गर्न, भविष्यमा यस्तो अवस्था हुने सम्भावनाहरूलाई कम गर्न – बेलग्रेडका मेयर निष्कर्षमा पुगे।

Feed