Article 2021-06-21 18:12:48

 

ठूला क्षेत्रीय स्टारहरू पछिल्लो केही महिनादेखि बेलग्रेड आउँदैछन्, संगीत कार्यक्रम स्टुडियो रेकर्ड गर्न।

यस क्षेत्रका स्टुडियोका धेरै जसो पाहुनाहरू क्राउन प्लाजा होटेलमा बस्थे। अघिल्लो हप्तामा, कलिओपी, जेलेना रोज्गा, पेटार ग्रेओ, टोनी हुलजी, नीना बद्रीए त्यहाँ थिए, र हाल म्यासेडोनियाको पप स्टार डानियल काजमाकोस्की क्राउन प्लाजामा बस्दै छन्।

हाम्रो टोलीले काजमाकोस्कीलाई होटल प्रवेशद्वारमा भेटे, र उनीहरूले कुन गीत स्टूडियो दर्शकहरूलाई प्रस्तुत गर्ने भनेर पत्ता लगाउने अवसरको प्रयोग गरे। डेनियलले खुलाए कि उनले आफ्नो नयाँ गाना मँ एक्टि to टु लभको प्रीमियर गर्नेछु जुन स्काइम्युजिक मनोरन्जनले निर्माण गरेको हो।

फोटो: स्काइम संगीत

शो स्टुडियो शनिवार ११:55 मा RTS1 मा प्रसारित हुन्छ। एडिता अरादिनोभिय, देजन पेट्रोभिय बिग ब्यान्ड र आरटीएस सिम्फनी अर्केस्ट्रा पनि पाहुना हुन्।

Feed