Article 2021-06-21 16:50:39

 

डानियल क्र्याग, यो ज्ञात छ, अब जेम्स बान्ड खेल्नेछैन। उनको उत्तराधिकारीको बारेमा धेरै नै चर्चाहरू भइसकेका छन् र बेलायती मिडियाका अनुसार नयाँ ०००7 को हुने छ भन्ने कुरा पहिले नै स्पष्ट भइसकेको छ। यो रेडगे जेन पेजको बारेमा छ, „ब्रिडरटन” श्रृंखलाका पूर्व स्टार।

अर्थात्, उसले „स्किप” गरे टोम हार्डी, जो पहिलो मनपर्ने थिए, बुकमेकरहरूको अनुसार।

हामी तपाईंलाई सम्झाउन दिनुहोस्, रेगे जीन पेजले „ब्रिजर्टन” मा ड्यूकको चरित्रको रूपमा संसारलाई जित्यो।

– यो तपाईंको ड्यूक हुनको लागि एक पूर्ण खुशी र सुविधा थियो। यस परिवारमा सामेल हुँदै – केवल स्क्रिनमा मात्र, तर स्क्रिन पनि बाहिर, हाम्रो अविश्वसनीय रचनात्मक र उत्कृष्ट कास्ट, उत्पादन, उत्कृष्ट प्रशंसक, यो सबै मैले कल्पना गर्न सक्ने कुनै पनि कुरालाई पार गर्यो। प्रेम वास्तविक हो र केवल बढ्नेछ – रेजले एक पटक इन्स्टाग्राममा एक पोष्टमा लेख्नुभयो।

Feed