Article 2021-06-21 02:00:00

सोमबार, जुन २१, २०२१

बेलग्रेडका डिप्टी मेयर गोरन भेसीले मंगलबार, जुन २२ देखि शुक्रवार, जून २ 25 सम्म उच्च तापक्रमको घोषणा गरेको कारण सहरका कम्पनीहरूका निर्देशकहरूलाई सावधानी अपनाउने आदेश दिए। उपायहरूले कार्य प्रक्रियाको स refer्गठनलाई स .्केत गर्दछ, ताकि कामदारहरूले दिनको तातो भागमा स्फूर्ति पाउन सक्नेछन्, साथै छ वटा ठाउँमा पिउने पानीका साथ इनारहरू स्थापना गरे।

सर्बियाको रिपब्लिक हाइड्रोमेटियोलोजिकल इंस्टिट्यूटले बेलग्रेड क्षेत्रको लागि एकदम उच्च तापक्रममा चेतावनी जारी गरेको छ। धेरै न्यानो मौसम म Tuesday्गलबार देखि शुक्रवार आउँदछ, तापमानको साथ जुन बर्षको यस अवधिको लागि औसतमा उल्लेखनीय हुनेछ। उच्चतम दैनिक तापक्रम 37 37 देखि 40० डिग्री सम्म हुनेछ, र तापमानमा थोरै ड्रप शुक्रवार, जून २ 25 मा हुने अनुमान गरिएको छ।

– यसैले मैले सँगी नागरिकको आवश्यकताको लागि बेलग्रेड शहरको इलाकामा व्यस्त स्थानहरूमा ईन्धनको लागि सही पानी र ट्या places्की ट्रक जडान गर्ने आदेश दिएँ। इनारहरू २२, २ 23, २ 24 र २ on जुन बिहान 8 देखि 8 बजेसम्म रिपब्लिक स्क्वायर – TC „Staklenac”, बेलग्रेड मेला – Cukarica को दिशामा, नयाँ बेलग्रेड नगरपालिकाको नजिकै नगरपालिका भवनको छेउमा राखिनेछ। , Zemun मा – कारा डुआना स्ट्रीटको अन्त्यमा, टेलिनेबल सार्वजनिक शहर यातायात, Zeleni भेनक मा र Vuk स्मारक नजिक – Vesić घोषणा।

उनको अनुसार, सडकहरू धुने समय भोली देखि शुक्रवार सम्म सारिनेछ, ताकि दिनको तल्लो भागमा, सडकहरू ताजा हुनेछ धेरै उच्च तापमानको प्रभाव कम गर्न।

– मैले शहरको इलाकामा रहेका सबै सार्वजनिक फोहोरहरूको कार्यक्षेत्रको अवलोकनको पनि आदेश दिए जुन जेकेपी „बेलग्रेड वाटरवर्क एण्ड सीवरेज” र जेकेपीको „जेलेनिलो – बेलग्रेड” को कार्यक्षेत्र अन्तर्गत छन् – डिप्टी मेयरले भने।

पूर्वानुमान गरिएको उच्च तापक्रमका कारण भेसीले सहरका कम्पनीहरूका निर्देशकहरूलाई कार्य प्रक्रिया व्यवस्थित गर्न आदेश पठाए जसले गर्दा कामदारहरूलाई दिनको तातो भागमा ताजा ताजा सुविधा दिइन्थ्यो।

Feed